Lojistik Ofislerimiz

Derince Lojistik Terminali

Derince Lojistik Terminali

Körfez Derince bölgesinde bulunan 6.960 m² Gümrüklü yatay depolama, 60 tonluk kantar, kamera sistemi ile takip edilen 7 / 24 güvenlik hizmeti ile, gerek liman arkası, gerek hammadde çıkarılan sahalar ve depoya ulaşan her türlü ürün için depolarda sunulan katma değerli hizmetlerle ürünlerin lojistik sisteme sorunsuz dahil olması için çalışmaktadır.

Hereke Lojistik Terminali

Hereke Lojistik Terminali

Körfez Hereke bölgesinde bulunan 7.000 m² Gümrüksüz yatay depolama, 60 tonluk kantar 7 / 24 güvenlik hizmeti ile, gerek liman arkası, gerek hammadde çıkarılan sahalar ve depoya ulaşan her türlü ürün için depolarda sunulan katma değerli hizmetlerle ürünlerin lojistik sisteme sorunsuz dahil olması için çalışmaktadır.

İstanbul Genel Müdürlük

İstanbul Genel Müdürlük

Merkezi İstanbul’da bulunan merkezimiz sayesinde, Türkiye genelinde bulunan tüm lojistik terminallerimiz ve limanlarında yapılan işlemlerin bilgi akışlarını ve yönetimini üstlenmiştir. Teknolojik alt yapısını müşterilerin ihtiyaçlarını giderecek şekilde uygulayarak, hizmetlerinin tamamını merkezden yöneten EkinAta, müşterilerini yönlendirerek, uygun liman, depo ve nakliye şartlarının oluşturarak, kaliteli hizmet, eksiksiz taşıma ve doğru yerde doğru hizmet anlayışı ilet hizmetlerini yürütmektedir.

İzmir Lojistik Terminali

İzmir Lojistik Terminali

Merkezi Bayraklı’da bulunan lojistik merkezimiz sayesinde, İzmir Aliağa ve Alsancak bölgelerinde müşterilerine, gemi tahliye, nakliye depolama hizmeti ile gerek liman arkası gerek hammadde çıkarılan sahalar ve depoya ulaşan her türlü ürün için depolarda sunulan katma değerli hizmetlerle ürünlerin lojistik sisteme sorunsuz dahil olması için çalışmaktadır.

Mersin Lojistik Terminali

Mersin Lojistik Terminali

Mersin Tarsus bölgesinde bulunan 6.500 MT Gümrüksüz likit yağ depolama, 60 tonluk kantar 7 / 24 güvenlik hizmeti ile gerek liman arkası gerek hammadde çıkarılan sahalar ve depoya ulaşan her türlü ürün için depolarda sunulan katma değerli hizmetlerle ürünlerin lojistik sisteme sorunsuz dahil olması için çalışmaktadır.

Tekirdağ Lojistik Terminali

Tekirdağ Lojistik Terminali

Tekirdağ Kayıköyü bölgesinde bulunan 6.250 m² Gümrüksüz yatay depolama, 60 tonluk kantar 7 / 24 güvenlik hizmeti ile gerek liman arkası gerek hammadde çıkarılan sahalar ve depoya ulaşan her türlü ürün için depolarda sunulan katma değerli hizmetlerle ürünlerin lojistik sisteme sorunsuz dahil olması için çalışmaktadır.